Andre kontakter

Leverandører, samarbeidspartnere og andre forretningsforbindelser kan finne kontaktinformasjon her.

Andre kontakter

 

Salg- og stasjonsdrift
Henning Aarsand
henning.aarsand@st1.se
Logistikk/Brenselstransport
logistik@st1.se
 

Markedsansvarlig
Mats-Ola Malmqvist
mats-ola.malmqvist@st1.se
+4685554 8535

Leverandørhenvendelser
levresk@st1.se
+4685554 5400

Markeds- og informasjonssjef
Erica Samuelsson
erica.samuelsson@st1.se
+4685554 8306

Eindomsavtaler
Retail.admin@st1.se

Finansdirektør
Christian Janssen
christian.janssen@st1.se
+46 70 328 8075

 

 

Direktør Stasjonsdrift
Stefan Samuelsson
stefan.samuelsson@st1.se
+4685554 8151

Administrerende Direktør
Hilde Wahl
hilde.wahl@st1.se
+4685554 8560